ISO 17100:2015

Tłumaczenia specjalistyczne

Już od chwili powstania Biura Tłumaczeń KMK w 1993 roku kierunek rozwoju był jasno określony – najlepsze tłumaczenia specjalistyczne. Od ponad 20 lat wykonujemy specjalistyczne przekłady pisemne i dążymy do tego, by oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie na rynku. W tym czasie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych tłumaczy i wypracowaliśmy doskonałą obsługę Klienta. Serdecznie zachęcamy do współpracy i zlecenia tłumaczeń specjalistycznych grupie profesjonalistów.

Tłumaczenia specjalistyczne – szeroki zakres działań ukierunkowanych na zadowolenie Klientów

Dobrze wiemy, że nawet doskonała znajomość języka obcego nie wystarczy, aby dobrze przetłumaczyć specjalistyczny tekst. Przez wiele lat tworzyliśmy zespół składający się z fachowców, którzy musieli przebrnąć przez wieloetapowy proces rekrutacji. Dzięki temu wiemy, że zatrudniamy profesjonalistów, którzy są w stanie udźwignąć ciężar tłumaczenia specjalistycznego dla nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Współpracujemy ze ekspertami z różnych dziedzin techniki, posiadającymi uprawnienia Naczelnej Organizacji Technicznej NOT. Są to specjaliści-inżynierowie, którzy biegle znają języki obce.

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne wykonywane są przez doświadczonych medycznych i farmaceutycznych ekspertów – w większości lekarzy różnych specjalizacji i absolwentów uczelni medycznych.

Współpracujemy również z wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami – absolwentami filologii, którzy są członkami takich organizacji, jak TEPIS (Stowarzyszenie Tłumaczy Ekonomicznych i Prawniczych), NOT (Naczelna Organizacja Techniczna), STP (Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich).

Naszą pracę cechuje wysoka jakość, o czym chętnie Państwa przekonamy, wykonując darmowe tłumaczenie.

Jakie tłumaczenia specjalistyczne można u nas zamówić?

Na co dzień zajmujemy się tłumaczeniem:

 • instrukcji obsługi,
 • dokumentacji techniczno-ruchowych DTR,
 • kart danych technicznych,
 • kart charakterystyki (SDS) (specjalna cena),
 • stron internetowych,
 • software’u,
 • katalogów,
 • certyfikatów, specyfikacji i in.

Nasza oferta to nie tylko tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego. Podejmujemy się zleceń na tłumaczenia tekstów specjalistycznych z większości języków europejskich. Zachęcamy do skorzystania z opcji darmowej wyceny. Przy pomocy wygodnego i przejrzystego formularza można w szybki sposób opisać specyfikację zlecenia i zapoznać się z ceną tłumaczenia specjalistycznego proponowaną przez nasze Biuro.

Wiele lat doświadczenia w branży

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych usług związanych z tłumaczeniami. W ramach swoich działań wykonujemy tłumaczenia:

 • techniczne,
 • przysięgłe,
 • ekspresowe,
 • tłumaczenia stron www.

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona również o tłumaczenia specjalistyczne. W swojej kadrze posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o nawet najmniejszy detal opracowywanego przekładu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i przygotować dla nich tłumaczenia specjalistyczne z i na angielski, niemiecki, rosyjski i wiele innych europejskich języków. Jeśli potrzebują Państwo precyzyjnego przekładu z lub na rzadko spotykany w naszym kraju język, to zapraszamy do współpracy. Nasze Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ma możliwości pozwalające na przyjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Tłumaczenia specjalistyczne – postaw na sprawdzone rozwiązania

W skład tłumaczeń specjalistycznych wchodzą pisma, takie jak na przykład:

 • instrukcje,
 • karty techniczne,
 • katalogi,
 • certyfikaty.

Specyfika tych dokumentów powoduje, że nawet najmniejszy błąd w przekładzie może całkowicie zmienić znaczenie pisma, dlatego tak istotne jest, aby decydując się na tłumaczenie specjalistyczne skorzystać z usług renomowanych firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Da to pewność, że opracowany przekład jest w pełni wiarygodny i poprawny.

Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem pism z oraz na wiele wspomnianych wyżej języków. Po wykonaniu przekładu z opracowanym tłumaczeniem zapoznaje się osoba po filologii po to, by tłumaczenie było nie tylko poprawne technicznie, ale również gramatycznie i językowo. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość prowadzonych działań i zadowolenie klientów, spośród których wielu zdecydowało się z tego powodu na nawiązanie z nami stałej współpracy.

To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim fakt, że tłumaczenia specjalistyczne są wykonywane przez wykwalifikowane w danej dziedzinie osoby. Oznacza to, że tłumaczenia medyczne realizują doświadczeni medycy lub farmaceuci i absolwenci uczelni medycznych. Dzięki temu przekłady są pozbawione jakichkolwiek błędów merytorycznych.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroki wachlarz oferowanych usług sprawia, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności prowadzonych działań. Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych KMK jest do Państwa dyspozycji!

Sprawdź:

5/5 - (5 votes)
tłumaczenia techniczne

Skontaktuj się z nami

lub wyślij e-mail bezpośrednio  

KMK Biuro Tłumaczeń

ul. Powstańców Śląskich 1/45 | 01-381 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 1180042347 | REGON: 010347150
Copyrights © 1997 – 2018 KMK Biuro Tłumaczeń. Wszystkie prawa zastrzeżone.