ISO 17100:2015

Tłumaczenia ekspresowe

Czasami zdarzają się sytuacje, gdy pewne sprawy muszą być załatwione jak najszybciej. W ich przypadku czas realizacji przekładów ma niebagatelne znaczenie. Właśnie dla osób, które potrzebują szybkiego przekładu dokumentów na wybrany język obcy, powstała usługa tłumaczeń ekspresowych, realizowana przez nasze warszawskie biuro. Została ona wprowadzona, ponieważ chcemy sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

W życiu zdarza się bowiem bardzo dużo nieprzewidzianych sytuacji, a wiele z nich wymaga natychmiastowej reakcji oraz priorytetowego traktowania.

Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo długa współpraca z naszymi kontrahentami sprawiły, że posiadamy wiedzę dotyczącą wymagań odnośnie poszczególnych dokumentów i potrafimy zrealizować tłumaczenia, które muszą być realizowane w trybie przyspieszonym. Dzięki realizacjom przyspieszonym, nasze biuro tłumaczeń, może pomóc naszym klientom w dotrzymaniu różnorodnych terminów np. w trakcie dostawy sprzętu albo zgłaszania dokumentów we właściwym urzędzie.

Terminy realizacji

Nasze przekłady realizujemy w trzech trybach:

  • zwykłym – obejmującym do 5 stron dziennie,
  • przyspieszonym – 6-8 stron dziennie,
  • ekspresowym – ponad 10 stron dziennie.

Za zlecenie wykonane w trybie ekspresowym, uważa się również wszystkie realizacje, które zostały wykonane w dniu przyjęcia zlecenia lub zrealizowane z dnia na dzień.

Należy pamiętać, że terminy realizacji ekspresowych, wykonywanych przez nasze biuro, są zależne od wielkości danego dokumentu. Jeśli otrzymamy krótki tekst, będzie on mógł być opracowany jeszcze tego samego dnia, a w niektórych przypadkach nawet w ciągu godziny. W przypadku dokumentów o większej objętości, czas stworzenia przekładu odpowiednio się wydłuża.

Ceny tłumaczeń ekspresowych

Ze względu na to, że tłumaczenia ekspresowe są zleceniami traktowanymi priorytetowo, stawka, która ich dotyczy, jest większa. Zależnie od rodzaju tekstu, jest ona wyższa o 50-100% niż taka sama realizacja wykonana w trybie zwykłym. Na cenę wpływa objętość dokumentu, stopień trudności, specjalizacja oraz termin wykonania przekładu. Każdy przypadek jest zatem rozpatrywany indywidualnie.

Jak poznać dokładne informacje?

Chcąc uzyskać dokładne informację na temat tłumaczenia oraz jego ceny, warto skontaktować się z nami za pomocą drogi mailowej lub wykorzystując formularz wyceny. Po odebraniu zgłoszenia przygotowujemy wstępny kosztorys. Jest on bezpłatny i nie stanowi zobowiązania do podjęcia współpracy z naszym biurem.

Jeśli potrzebują Państwo przekładu tekstów, realizowanego w przyspieszonym tempie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź:

4.8/5 - (6 votes)

Skontaktuj się z nami

lub wyślij e-mail bezpośrednio  

KMK Biuro Tłumaczeń

ul. Powstańców Śląskich 1/45 | 01-381 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 1180042347 | REGON: 010347150
Copyrights © 1997 – 2018 KMK Biuro Tłumaczeń. Wszystkie prawa zastrzeżone.