ISO 17100:2015

Tłumaczenie stron internetowych / WWW

W dzisiejszych czasach, kiedy dostęp do Internetu mają niemal wszyscy, podstawową formą promocji firmy jest strona internetowa. Bardzo często firmę ocenia się na podstawie wyglądu i zawartości wirtualnej witryny, która powinna być źródłem informacji o rodzaju prowadzonej działalności. To tutaj przedsiębiorca umieszcza dane o oferowanych produktach, bądź usługach, chwali się posiadanymi certyfikatami i innymi sukcesami. Tutaj osoby potencjalnie zainteresowane ofertą poszukują danych teleadresowych. Przedstawiana na stronie treść jest nie tylko wizytówką firmy, lecz także buduje wizerunek firmy.

Czy warto inwestować w tłumaczenie stron internetowych?

Jeżeli firma współpracuje z zagranicznymi kontrahentami (albo chce działać na rynkach międzynarodowych) wskazane jest przetłumaczenie witryny firmowej jest na kilka języków, szczególnie tych którymi posługują się nasi klienci, gdyż dzięki temu można:

  • dotrzeć do większej liczby odbiorców na całym świecie.
  • przekazać dokładne informacje na temat oferowanych usług lub produktów.
  • zwiększyć grono potencjalnych nabywców danej usługi bądź produktu.
  • poinformować o ekspansji firmy na inne rynki.
  • wykazać gotowość do obsługi Klientów z innych krajów.
  • zbudować pozytywny wizerunek firmy i wzbudzić zaufanie klienta.
  • jak również zachęcić klienta do zadawania pytań.

Co oferujemy?

Nasze biuro oferuje tłumaczenie stron www. W biurze tłumaczeń KMK oferujemy tłumaczenia w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz wielu innych, co zapewni Państwa Klientom dostęp do ważnych dla nich informacji. Polecamy rozwiązania dla przedsiębiorstw wkraczających na rynek międzynarodowy. Proponujemy wówczas tłumaczenie strony internetowej w całości, bądź konkretnych podstron na określoną liczbę języków, zależnie od zainteresowań odbiorców produktów danej firmy, czy też planów ekspansji naszego kontrahenta na obcym rynku. Firmom mocno osadzonym w branży, mających stabilną pozycję na rynku międzynarodowym zalecamy przekład zawartości całego serwisu i regularną aktualizację.

W przypadku stałego rozwoju wraz z firmą rośnie i zmienia się jej strona internetowa. wtedy konieczne jest stałe rozszerzanie asortymentu i informacji na stronie, a co za tym idzie uzupełnianie tłumaczeń tekstu na stronie www. Najlepiej, jeżeli kolejne tłumaczenia na stronie są wykonywane przez to samo biuro, gdyż gwarantuje to zachowanie podobnej stylistyki i słownictwa.

Zapewniamy wysoką jakość, dzięki współpracy z tłumaczami filologami oraz specjalistami różnych dziedzin. O standardzie wykonywanych przez nas prac świadczy również uzyskany certyfikat zgodności z normą tłumaczeniową ISO 17100:2015, wydany przez międzynarodową firmę certyfikującą Bureau Veritas.

Wykonujemy przekłady tekstów specjalistycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii np. przy użyciu programów typu CAT, które zapewniają spójność słownictwa. Dbamy o poprawność językową strony pod względem merytorycznym, gramatycznym, interpunkcyjnym i składniowym. Ale, to co najważniejsze, nasze tłumaczenia wykonują prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, dzięki temu przetłumaczona strona dobrze spełnia swoją funkcję.

Wycena strony internetowej jest prosta. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas mailem adres swojej strony internetowej i plik tekstowy z treściami ze strony, a my wykonamy bezpłatną wycenę przekładu na wybrane języki. Proszę pamiętać, że wycena jest całkowicie niezobowiązująca i bezpłatna.

Naszym stałym klientom oferujemy specjalne warunki współpracy.

Przy większych projektach zapewniamy korzystne rabaty!