ISO 17100:2015

Tłumaczenie stron internetowych / WWW

Jedną z istotniejszych usług oferowanych przez Biuro Tłumaczeń KMK jest profesjonalne tłumaczenie stron internetowych. Dlaczego jest to tak ważne dla naszych Klientów? W dzisiejszych czasach, kiedy dostęp do internetu mają niemal wszyscy, strona internetowa jest podstawową formą promocji firmy. Bardzo często przedsiębiorstwa oceniane są przez potencjalnych klientów już na podstawie wyglądu i zawartości wirtualnej witryny. Zdecydowanie powinna być ona źródłem informacji o rodzaju prowadzonej działalności, a także zachęcać wizualnie. To tutaj przedsiębiorca umieszcza dane o oferowanych produktach bądź usługach, chwali się posiadanymi certyfikatami i innymi sukcesami dotyczącymi jego działalności. To w końcu tutaj osoby potencjalnie zainteresowane ofertą firmy poszukują danych teleadresowych. Przedstawiana na stronie treść ma więc olbrzymi wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Jeśli chcą Państwo zamówić profesjonalne tłumaczenie stron www, które pozwoli Wam dotrzeć do szerszego grona odbiorców (także tych z innych krajów), to serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z umiejętności doświadczonych tłumaczy zrzeszonych w ramach naszego Biura.

Tłumaczenie stron internetowych – zalety

Jeżeli firma współpracuje z zagranicznymi kontrahentami (albo chce działać na rynkach międzynarodowych) wskazane jest przetłumaczenie witryny firmowej na kilka języków, szczególnie tych, którymi posługują się klienci. Zamawiając u nas profesjonalne tłumaczenie stron internetowych, będą Państwo mogli:

  • dotrzeć do większej liczby odbiorców na całym świecie,
  • przekazać dokładne informacje na temat oferowanych usług lub produktów,
  • zwiększyć grono potencjalnych nabywców danej usługi bądź produktu,
  • poinformować o ekspansji firmy na inne rynki,
  • wykazać gotowość do obsługi Klientów z innych krajów,
  • zbudować pozytywny wizerunek firmy i wzbudzić zaufanie Klienta,
  • zachęcić klienta do zadawania pytań.

Co dokładnie oferujemy?

Nasze biuro oferuje rzetelne tłumaczenie stron www. W biurze tłumaczeń KMK oferujemy tłumaczenia w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz wielu innych, co zapewni Państwa Klientom dostęp do ważnych dla nich informacji. Polecamy specjalne rozwiązania dla przedsiębiorstw wkraczających na rynek międzynarodowy. Proponujemy wówczas tłumaczenie strony internetowej w całości bądź jedynie konkretnych podstron na określoną liczbę języków, zależnie od zainteresowań odbiorców produktów danej firmy czy też planów ekspansji naszego kontrahenta na obcym rynku. Firmom mocno osadzonym w branży, mających stabilną pozycję na rynku międzynarodowym zalecamy przekład zawartości całego serwisu i regularną aktualizację.

W przypadku stałego rozwoju wraz z firmą rośnie i zmienia się jej strona internetowa. Wtedy konieczne jest stałe rozszerzanie asortymentu i informacji na stronie, a co za tym idzie – uzupełnianie tłumaczeń tekstu na stronie www. Najlepiej, jeżeli kolejne tłumaczenia na stronie są wykonywane przez to samo biuro, gdyż gwarantuje to zachowanie podobnej stylistyki i słownictwa. Biuro Tłumaczeń KMK jest gotowe do podjęcia długofalowej współpracy na korzystnych dla Państwa warunkach finansowych.

Zapewniamy wysoką jakość, dzięki współpracy z tłumaczami filologami oraz specjalistami różnych dziedzin. O standardzie wykonywanych przez nas prac świadczy również uzyskany certyfikat zgodności z normą tłumaczeniową ISO 17100:2015, wydany przez międzynarodową firmę certyfikującą Bureau Veritas.

Specjalistyczne treści na stronach www

Wykonujemy przekłady tekstów specjalistycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii, np. przy użyciu programów typu CAT, które zapewniają spójność słownictwa. Dbamy o poprawność językową strony pod względem merytorycznym, gramatycznym, interpunkcyjnym i składniowym. Ale, to co najważniejsze – nasze tłumaczenia wykonują prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, dzięki temu przetłumaczona strona dobrze spełnia swoją funkcję, jest przejrzysta, a dostępne na niej treści są łatwe w odbiorze przez osoby odwiedzające witrynę. 

Wycena tłumaczenia strony internetowej jest prosta. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas mailem adres swojej strony internetowej i plik tekstowy z treściami ze strony, a my wykonamy bezpłatną wycenę przekładu na wybrane języki. Proszę pamiętać, że wycena jest całkowicie niezobowiązująca i bezpłatna.

Naszym stałym klientom oferujemy specjalne warunki współpracy.

Przy większych projektach zapewniamy korzystne rabaty!

Sprawdź:

4.8/5 - (6 votes)

Skontaktuj się z nami

lub wyślij e-mail bezpośrednio  

KMK Biuro Tłumaczeń

ul. Powstańców Śląskich 1/45 | 01-381 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 1180042347 | REGON: 010347150
Copyrights © 1997 – 2018 KMK Biuro Tłumaczeń. Wszystkie prawa zastrzeżone.