ISO 17100:2015

Tłumaczenie instrukcji

Instrukcja obsługi to niezwykle istotny dodatek do każdego urządzenia, maszyny czy oprogramowania. Jest to bowiem zbiór zasad, których należy przestrzegać, by zapewnić ich prawidłową pracę. Tłumaczenie instrukcji jest więc bardzo poważnym i odpowiedzialnym zadaniem, a jego wynik ma duże znaczenie dla naszych Klientów. Istotne jest, żeby tłumaczenie było staranne, w tekście były wszystkie rysunki a tekst dobrze sformatowany oraz, żeby tłumaczenie było wykonane w rozsądnym terminie. Właśnie na takie efekty pracy mogą Państwo liczyć, zlecając przygotowanie tłumaczenia instrukcji obsługi naszej firmie. Biuro Tłumaczeń KMK zaprasza do współpracy!

Tłumaczenie instrukcji w wielu językach

W Biurze Tłumaczeń KMK zatrudniamy szerokie grono wykwalifikowanych tłumaczy, którzy zajmują się profesjonalnym przekładaniem tekstów od lat, zbierając doświadczenie przy okazji zleceń różnego rodzaju. Dodatkowo konsultują efekty swojej pracy ze specjalistami z konkretnych branż, dzięki czemu gotowe tłumaczenia instrukcji obsługi trafiają do naszych Klientów poprawne zarówno stylistycznie i gramatycznie oraz z zachowaniem pełni sensu tekstu.

Warto zaznaczyć, że nasza oferta to nie tylko tłumaczenie instrukcji z angielskiego na polski czy na odwrót. Oferujemy dokładne tłumaczenia w wielu europejskich językach, w tym m.in. niemieckim czy rosyjskim. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, czy nasi specjaliści mogą przygotować dla Was tłumaczenie instrukcji z lub na pożądany język, to zachęcamy do kliknięcia przycisku „Darmowa wycena” i uzupełnienie wygodnego formularza.

Przykłady tłumaczeń instrukcji naszego autorstwa

W opublikowanych tu tekstach spróbowaliśmy przybliżyć warsztat naszej pracy, a także zasady współpracy z Klientami mające na celu osiągnięcie obopólnej korzyści.

Opisane zostały poszczególne etapy pracy nad tekstem, a także zaznaczono, co stanowi trudność, gdzie jest potrzebna pomoc Klienta, a gdzie kryją się zagrożenia.

Mamy świadomość, że dostarczane przez nas teksty są koniecznym dodatkiem do sprzedawanych maszyn, oraz że są dla Państwa bardzo ważne. Mamy nadzieję, że publikowane tu teksty pomogą nam w owocnej współpracy i tworzeniu jak najlepszych tłumaczeń dobrze służących naszym Klientom. Zapraszamy do zamawiania tłumaczenia instrukcji przez Biuro Tłumaczeń KMK w Warszawie.

Rate this post
tłumaczenia techniczne

Skontaktuj się z nami

lub wyślij e-mail bezpośrednio  

KMK Biuro Tłumaczeń

ul. Powstańców Śląskich 1/45 | 01-381 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 1180042347 | REGON: 010347150
Copyrights © 1997 – 2018 KMK Biuro Tłumaczeń. Wszystkie prawa zastrzeżone.