ISO 17100:2015

Inne tłumaczenia specjalistyczne dla firm

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych tłumaczeń. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi tłumaczenia medyczne, techniczne oraz przysięgłe. Ostatnimi czasy sporym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się tłumaczenia specjalistyczne.

Bez względu na to, jak bardzo zaznajomiony jesteś z konkretnym językiem obcym, tłumaczenia specjalistyczne potrafią przysporzyć wielu problemów. Występujące w nich określenia i wyspecjalizowana nomenklatura wymagają zastosowania odpowiednio dobranego słownictwa w taki sposób, aby z jednej strony zachować sens zdań, a z drugiej, pozostać zrozumiałym dla odbiorcy.

Tłumaczenia specjalistyczne – co oferujemy?

Oferta naszej firmy to tłumaczenia specjalistyczne, które sprowadzają się do przekładów dokumentów, takich jak na przykład regulaminy, kodeksy, bilanse, instrukcje, katalogi, procedury czy też strony internetowe o tematyce finansów, ekonomii, prawniczej oraz językoznawczej. Osoby odpowiedzialne za przekład to wysoce wyspecjalizowani ludzie z dużą wiedzą na temat konkretnej branży. Są oni zaznajomieni z fachowym słownictwem stosowanym w konkretnym obszarze, co powoduje, że w bardzo krótkim czasie są w stanie przetłumaczyć nawet sporej długości tekst lub dokument.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferta naszej firmy to tłumaczenia specjalistyczne, które są realizowane z dbałością o nawet najmniejszy detal. Osoby odpowiedzialne za przekład podporządkowują się polityce RODO oraz poufności. Dzięki temu wszelkie zawarte w dokumentach dane są ściśle tajne i nie są przekazywane osobom niepowołanym.

Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń w językach, takich jak na przykład angielski, niemiecki, hiszpański czy też rosyjski. Na co dzień współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami – absolwentami filologii, których zadaniem jest zapoznanie się z wykonanym tłumaczeniem oraz poprawienie wszelkich błędów językowych. Dzięki temu tekst jest możliwie najbardziej zrozumiały dla odbiorcy.

Rate this page
tłumaczenia techniczne

Skontaktuj się z nami

lub wyślij e-mail bezpośrednio  

KMK Biuro Tłumaczeń

ul. Powstańców Śląskich 1/45 | 01-381 Warszawa | woj. mazowieckie | NIP: 1180042347 | REGON: 010347150
Copyrights © 1997 – 2018 KMK Biuro Tłumaczeń. Wszystkie prawa zastrzeżone.